HAKKIMIZDA

Dekorasyonda
Nezih Dokunuşlar

1974 senesinde kurulan firmamız toptan ve perakende döşemelik kumaş işi ile iş hayatına atılmıştır. Baba mesleği olan firmamızda 1983 senesinde işi devraldıktan sonra müşterilerimizin isteği doğrultusunda perde ve aksesuarlarını da ürün yelpazemize ilave ettik. Zaman içinde bu sektördeki çeşitliliğin çok genişlemesi ve lider konumundaki ithal markaları da getirmemiz, kuruluşumuzun 25. yılında Setbaşı’ndaki ailemize ait tarihi binamıza, 40. Yılında ise Bademli’ deki yeni yerimize taşınmamıza sebep oldu. Yerli ve yabancı dünyanın en seçkin markalarını yine çok seçkin müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

İthal olan Lvt parke, halı, mobilya, duvar kağıdı, duvar kaplaması, döşemelik kumaş ve perdelik kumaş çeşitlerimizi kişiye özel perde, yatak örtüsü ve ev tekstil tasarımı ile müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizi iyi tanıyıp ne istediklerini iyi anlayıp doğruyu onlara sunmamız koşulsuz memnuniyetleri bizi bugünlere getirdi. Çalıştığımız müşterilerimizin (ki biz onları müşteri gibi görmüyoruz) ailelerinin bir bireyi gibi görülmek bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

En seçkin mimarlara hizmet ediyor ve onların tasarımlarını güçlendirecek ürün yelpazesine sahip olabilmek, renkleri ile 100 binden fazla ürün çeşitliliği ise işimizdeki başarımızın ayrı bir göstergesidir.