Menu

Yazlık Evler İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

2-Tobago_M03
Yaz sezonunda keyifli ve konforlu vakit geçirmek, dostları ağırlamak ve aileler ile yeni anılar yaratmak herkes için oldukça keyiflidir. Bu nedenle yazlık ev dekorasyonu için yaz gelmeden çalışmalara başlamanız gerekebilir. Yazın tadını çıkarmak ve yenilikçi fikirler ile anlarınızı güzelleştirmek için özel dekorasyon fikirlerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Rahatlığın ve Temiz Havanın Tadını Çıkarın

Büyük bir çardak, uçuşan tüller ve içine rahatlıkla gömülebileceğiniz büyüklükte, konforlu minderler ile bahçe ve teras dekorasyonunuzu oldukça konforlu bir hale getirebilirsiniz. Yaz demek eğlence ve enerji anlamına geldiğinden dolayı miskinlik yapabileceğiniz alanları öne çıkarmanız büyük beğeni toplayacaktır. Hem gece hem de gündüz sürekli hareket halinde geçen yaz günlerinde insanlar kendilerini hafif bir esinti eşliğinde dinlenmeye ve sohbet keyfi yapmaya bırakmayı çok severler. Öğlen yemeğinden sonra siesta yapmak ya da akşam toplanmasının sonlarında doğru içeceklerinizi alıp minderlerde sohbete devam etmek, uçuşan tül cibinlikler ile kendinizi korumaya almak şık ve konforlu bir alanda daha iyi hissetmenizi sağlar.

Geniş Fikirlere Sahip Olun

1-SalıTobago_M01Konforlu alanlar yaratmak kadar önemli olan bir diğer dekorasyon fikri de her zaman kalabalıklarla gelen mutlulukları ağırlayabilmek olmalıdır. Bahçenizde büyük mobilyaların olması tüm sevdiklerinizi rahatlıkla ağırlamanızı sağlar. Yazlık dekorasyonu için mobilya kullanımını daha etkili hale getirmek için suya ve güneş karşı dayanıklı OUTDOOR KUMAŞLARA sahip olan mobilya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yaz kış rahatça kullanabileceğiniz bu mobilyalar ile hem enerjinizi hem de zamanınızı boşa harcamandan bahçenizi istediğiniz an kullanabilirsiniz. Bursa KUMAŞ çözümleri ve fikirleri açısından oldukça yaratıcı ve kaliteli çözümleri bir arada sunduğundan dolayı yazlık ev dekorasyonu için ihtiyacınız olan KUMAŞ modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

İç Mekanda Konforu Es Geçmeyin

Yazlık ev dekorasyonu için öneriler genellikle bahçe, teras ve havuz başı gibi daha serin alanlarda yoğunlaşır. Ancak evinizin içinde de farklı konseptleri yansıtan uygulamaları deneyebilirsiniz. Marine desenleri ve imgeleri ile süslenmiş mobilyalar, deniz esintisini hissettiren renkler ve hasır detaylar yazlık ev dekorasyonu için vazgeçilmez çözümler arasında yer alır. Fenerler, rustik perdeler ya da ahşap jaluziler yazlık ev dekorasyonu için öne çıkan iç mekan ürünleri arasında yer alır. İç mekanda kullanılan mobilya çözümleri de kaliteli ahşap malzemeden seçildiğinde yazlık bölgelerde sık ortaya çıkan nem sorunundan etkilenmeden kullanılabilirler.