Menu

Nezih Bağcı

nezih_bagci

Babam İsmail Bağcı tarafndan 1974 senesinde kurulan firmamız toptan ve perakende döşemelik kumaş işi ile iş hayatına atılmıştır.

1983 senesinde işi devraldıktan sonra müşterilerimizin bizi tül ve perde işine yönlendirmeleri bu ürünleride çeşidimizin içine katmamıza sebep oldu. Fakat zaman içinde bu sektördeki çeşitliliğin çok genişlemesi ve bizlerinde bu konuda uzmanlaşması sonucu kuruluşumuzun 25. yılında Setbaşı ndaki ailemize ait tarihi binaya taşındık. Burada uzun yıllar hizmet ettikten sonra yine müşterilerimizin zorlaması sonucu 40. yılımızda onların yanına Bademli deki yeni yerimize taşındık.

Burada yerli ve yabancı dünyanın en seçkin markalarını yine çok seçkin müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kişiye özel perde, yatak örtüsü, ev tekstili tasarımı, döşemelik kumaş, aksesuar toptan ve perakende satışı, duvar kaplamaları ve hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerimizi iyi tanıyıp, ne istediklerini iyi anlayıp doğruyu onlara sunmamız bizi bugünlere getirdi. Çalıştığımız müşterilerimizin (ki biz onları müşteri gibi görmüyoruz) ailelerinin bir bireyi gibi görülmek bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Bursa’nın en seçkin mimarlarına hizmet ediyor ve onların isteklerine cevap verebiliyor olabilmemiz, 40 binden fazla ürün çeşidimiz ise işimizdeki başarımızın ayrı bir göstergesidir.